Звіт
по надходженням та витратам коштів
за січень 2022 р.

  Надійшло на р/р Адміністративні витрати фонду Послуги охорони Нецільова благод.допомога вчителям (60%) Забезпечення матеріально-технічної бази гімназії (40%)
Старша школа 236097 17818 48776 101702 67801
Молодша школа 82370 8776 24024 29742 19828
Всього 318467 26594 72800 131444 87629

 Звіт
про фінансово-господарську
діяльність благодійної організації
 «Благодійний фонд «Перспектива освіти»

Січень 2022

К-ть

Сума

Примітка

1.       Оплата за послуги з охорони закладу освіти за січень 2022

 

52200.00

 
2.       Оплата за послуги доступу до мережі Інтернет  

4000.00

 
3.       Оплата за доводчики дверні

4

3280.00

 
4.       Оплата за дверний дотягувач білий

3

1197.00

 
5.       Оплата за сіль технічну (25 кг)

40

3756.48

Для території НВК
6.       Оплата за полотно неткане (150 см)

250

4440.00

 
7.       Оплата за бахіли блакитні (пара)

1000

480.00

 
8.       Оплата за лужні батарейки

 

379.00

 

[/spoiler]


Педагогічні турботи вирішуються!
Високий рівень освіти в умовах сучасної школи неможливо забезпечити без відповідного рівня кваліфікації активних учасників навчально-виховного процесу. Одним із шляхів підвищення педагогічної майстерності є долучення до передових здобутків теорії та методики викладання, що пропагується на сторінках  професійних періодичних видань.Адміністрація та учительський колектив НВК «Ерудит» висловлює щиру подяку батьківському комітету та керівництву благодійної організації «Благодійний фонд «Перспектива освіти» за те, що оперативно відгукнулися на наше прохання та виділили кошти для замовлення ряду примірників періодичних видань на 2018 рік (на суму 17308 грн.).Ми вдячні батьким, які взяли на себе частину наших турбот та змогли віднайти час і кошти на вирішення вкрай важливої для нас проблеми.Віримо, що Ваші добрі справи сторицею повернуться!  Ваша людяність, щире серце, розуміння проблем вселяє віру в завтрашній день! Спільні справиНемає меж досконалості… Керівництво НВК «Ерудит» намагається постійно працювати над покращенням умов навчання та виховання дітей. Піклуючися про зміцнення здоров’я та безпеку учнів, адміністрація закладу та батьківський комітет ініціювали роботи по укріпленню опор та огорожі спортивного майданчика.Завдяки нашим батькам та керівництву благодійної організації «Благодійний фонд «Перспектива освіти» було закуплено арматуру (на суму 702 грн. 96 коп.),  проведені зварювальні роботи, що, безперечно, покращило ситуацію щодо належних умов організації навчального процесу.Дякуємо Вам, шановні батьки,  за небайдуже ставлення до наших нагальних потреб і сподіваємося на подальшу підтримку!Для душі й користіМені без книг не навчитися, знань не дістати,
Тільки книжки мені допоможуть людиною стати.
М. ГафуріНавчити дитину любити книгу, сприймати її як життєдайне невичерпне джерело пізнання світу – одне з найважливіших освітніх завдань.
Для забезпечення учнів та вчителів навчальною літературою та з метою популяризації книги за рахунок коштів благодійного фонду «Перспектива освіти» придбано ряд примірників класичної та сучасної української літератури, література мовознавчого характеру.
Шановні батьки! Висловлюємо Вам щиру подяку  від юних читачів за поповнення  фондів цікавою літературою! Ми впевнені, що подаровані Вами книги знайдуть своїх читачів та будуть їм корисними. Підтримуйте й надалі розвиток нашої бібліотеки як сучасного центру художньої, пізнавальної та науково-педагогічної літератури, й вона наповниться новим спектром життя через  цікавий і корисний подарунок – книгу!NextGEN Gallery     Приємні подарункиПриємним подарунком до Декади іноземних мов стало надходження  високоякісних мультимедійних матеріалів: DVD дисків до навчально-методичних комплексів Solutions  Pre-Intermediate ( 3 шт.), Solutions  Intermediate ( 3 шт.), Solutions  Upper-Intermediate ( 3 шт.) та  English Plus ( 7 шт.).
Призначені для різних вікових груп учнів, вони не лише дозволяють сформувати мовні уміння та навички, а й знайомлять учнів з життям англомовних країн.
Кожен диск містить відео уроки, матеріали для тренування лексики і граматики, пісні та ігри, проектні завдання для колективної роботи.
Ці придбання були здійснені за рахунок коштів благодійного фонду «Перспектива освіти».
Педагогічний колектив висловлює щиру подяку батьківській громадськості за розуміння наших потреб та небайдужість,  активність у реалізації ініціатив щодо поповнення матеріально-технічної бази гімназії.
Завдяки неперевершеним відеоматеріалам вивчення англійської мови перетворюється на цікавий, пізнавальний і веселий процес.NextGEN Gallery     Давайте знайомитись – я нова книга!Якісне інформаційне забезпечення навчального, наукового та виховного процесів гімназії полягає в організації бібліотечного фонду відповідно до її  профілю та інформаційних потреб усіх категорій користувачів: учнів, учителів, батьків.
 З цією метою за рахунок коштів благодійного фонду «Перспектива освіти» придбано ряд примірників класичної та сучасної української літератури, зарубіжної літератури, література мовознавчого та літературознавчого характеру, довідкові видання з питань історії, права, філософії.
 Як приємно, що в такий складний і суворий для нашої країни час,  в умовах недостатнього та нестабільного фінансування більшості бібліотек
 знаходяться небайдужі люди – наші батьки, які не забувають про дитячі потреби та мрії і роблять усе можливе, щоб дати можливість нашим учням  перегорнути яскраві сторінки нових цікавих видань!NextGEN Gallery